15 powodów, dla których warto nawiązać z nami współpracę

Kim jesteśmy? Co potrafimy? W jaki sposób działamy?

Z okazji 15-lecia firmy przygotowaliśmy krótkie podsumowanie. Będzie nam niezwykle miło jeśli poświęcisz chwilę na przeczytanie. A jeżeli to za mało – spotkajmy się i porozmawiajmy! W jednym z naszych biur – w Radomsku lub w Łodzi, będziesz zawsze osobą mile widzianą.

Oto 15 powodów, dla których warto nawiązać z nami współpracę:

 1. Bezpieczeństwo – śpisz spokojnie

  Starannie weryfikujemy wszystkie otrzymane materiały i projekty.
  W razie jakichkolwiek, choćby najmniejszych wątpliwości, kontaktujemy się z Tobą. Mamy jasny cel: przekazać Ci zamówiony materiał w takiej postaci, żeby absolutnie wszystko było dopięte na ostatni guzik.

 2. Szybkość

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w biznesie czas to pieniądz. Stale optymalizujemy i skracamy procesy produkcyjne by móc jak najszybciej zareagować na Twoje potrzeby. Niektóre z produktów z naszej oferty wykonywane są od ręki, możesz je odebrać nawet w ten sam dzień, w którym składasz zamówienie.

 3. Terminowość

  Wykonanie zlecenia dokładnie na czas ma dla nas znaczenie priorytetowe. Powierzając nam jakiekolwiek zadanie otrzymujesz gwarancję, że dotrzymamy deklarowanego terminu. Bardzo dobrze wiemy, jakie to ważne w planowaniu.

 4. Doświadczenie

  15 lat na rynku to sporo czasu. Od samego początku przykładaliśmy dużą uwagę do tego, by być na bieżąco z coraz nowocześniejszą technologią i zmieniającymi się trendami. Wiemy co doradzić, by zoptymalizować Twoje koszty. Wiemy jak wykonać powierzone nam zadania, by rezultat naszych działań był dla Ciebie w pełni satysfakcjonujący.

 5. Zadowoleni klienci

  Z każdym z klientów staramy się nawiązać relację partnerską – to coś więcej niż klasyczny układ sprzedawca-klient. W toku współpracy jesteśmy stale otwarci na nowe rozwiązania, dialog i negocjacje. Z wieloma firmami z najprzeróżniejszych branż współpracujemy na stałe od lat, a nasze profesjonalne podejście i jakość współpracy potwierdzają otrzymane referencje. Ostatnie 3 lata z rzędu zdobywaliśmy nagrodę Orły Poligrafii, której kryterium przydzielania stanowi zadowolenie klientów poparte opiniami.

 6. Nowoczesny sprzęt

  Stale inwestujemy w zaplecze maszynowe by ulepszać nasze usługi, rozszerzać ofertę, optymalizować koszty i przyspieszać działanie. Szukamy najlepszych rozwiązań ponieważ naszym priorytetem jest…

 7. …wysoka jakość usług

  Uważamy, że nie jest sztuką proponować jakiś produkt czy usługę najtaniej. Sztuką jest znaleźć złoty środek pomiędzy kosztami, a jakością. Jest to proces ciągły, a my dobrze się w nim czujemy. Nie oszczędzamy na materiałach i nie zbijamy kosztów w żaden sposób, który mógłby negatywnie wpłynąć na jakość wykonania Twojego zlecenia.

 8. Kontakt

  Pracujemy dla Ciebie i jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz potrzebę skontaktować się z nami, nie będziesz czekać pół godziny na połączenie z losowym konsultantem na infolinii. Czy to mailowo, czy telefonicznie, odpowiemy na każde pytanie, wyjaśnimy każdą wątpliwość, a Twoją sprawą zawsze zajmie się odpowiednia osoba.

 9. Pomożemy!

  Jeżeli nie wiesz jak przygotować pracę pod druk, jak przygotować materiały do wykonania projektu lub jaki produkt wybrać i jak go skonfigurować – po prostu zapytaj nas o to! Chętnie omówimy wszystkie szczegóły i wyjaśnimy niejasne kwestie tak, by nie było żadnych wątpliwości, co należy zrobić i w jaki sposób.

 10. Mnóstwo opcji druku

  Drukujemy w ekspresowym tempie i w świetnej jakości. Oferujemy wiele rodzajów papieru pod druk w tym papiery artystyczne, wodoodporne, niezniszczalne lub inne do specjalnych zastosowań. Wydrukowane materiały tniemy, łamiemy, składamy, szyjemy lub kleimy. Już sam ten obszar przekłada się na bardzo szeroką ofertę, ale…

 11. …poligrafia papierowa to nie wszystko!

  W ekspresowym tempie wykonujemy pieczątki. Grawerujemy w świetnej jakości na długopisach metalowych, a także sklejkę, drewno, szkło i wiele innych materiałów. Laserowo tniemy z najwyższą dokładnością między innymi takie materiały jak pleksi, papier, karton, drewno, laminaty. Wykonujemy nadruki na gadżetach reklamowych i tekstyliach w kilku technologiach. Oferujemy cały szereg usług specjalistycznych, których nie sposób tu wszystkich wymienić.

 12. Własna hurtownia gadżetów reklamowych

  Nasz dział hurtowy lumagadzety.pl to już w tej chwili ogromna oferta – kilkadziesiąt tysięcy produktów z najróżniejszych kategorii, każdy z możliwością wykonania Twojego nadruku. A my stale ją poszerzamy! Oferujemy Ci wygodny do przeglądania katalog w wersji online lub papierowej, bardzo dobre ceny, krótkie terminy realizacji oraz gwarancję satysfakcji z jakości produktów.

 13. Wychodzimy też na zewnątrz

  Reklama zewnętrzna to kolejny segment w działaniach reklamowych, w którym czujemy się świetnie. Doradzimy Ci jak być widocznym i jakich rozwiązań użyć, by realizacja była efektowna, opłacalna i trwała.

 14. Studio graficzne

  Jeżeli potrzebujesz materiałów reklamowych, a nie masz projektu, fachowo go dla Ciebie wykonamy. Projektowaniem zajmują się u nas osoby z wykształceniem artystycznym. Śledzimy zmieniające się trendy. Doradzimy Ci jak by wzmocnić siłę przekazu, zadbamy o spójną i estetyczną identyfikację wizualną Twojej firmy.

 15. Nieszablonowość

  Jeżeli potrzebujesz niestandardowego rozwiązania, nietypowego produktu stworzonego pod Twoje indywidualne wymagania, zapytaj nas o to! Zrealizowaliśmy już wiele zamówień spoza „standardowej oferty”. Stworzymy prototyp, sprawdzimy go w działaniu i mając pewność, że efekt końcowy jest dokładnie tym czego oczekujesz – uruchomimy produkcję.

Zapraszamy do współpracy!