Studio Graficzne

Studio graficzne, projektowanie materiałów reklamowych.

Potrzebujesz wizytówek, ulotek, katalogów, czy innej reklamy, ale nie masz projektu do druku? A może Twoje dotychczasowe materiały przestały być aktualne lub po prostu mogłyby według Ciebie wyglądać lepiej? Zaufaj naszemu doświadczeniu. Przedstaw nam swoją koncepcję, my zajmiemy się resztą. Bez względu na to, czy Czy potrzebujesz tylko wizytówek, czy może chciałbyś abyśmy stworzyli dla Ciebie spójną koncepcję całej identyfikacji wizualnej Twojej firmy.

lumadruk-drukarnia-studio-graficzne-1

Projektowanie logotypów

Logo to najważniejszy element identyfikacji wizualnej firmy. Dzięki dobremu logo wyróżnisz się wśród konkurencji, a wszelkie materiały reklamowe, takie jak np. ulotki, katalogi, broszury, plakaty, czy wizytówki będą estetyczne i spójne. Ponadto stworzony przez nas materiał możesz wykorzystać do dowolnych celów reklamowych – od małej wizytówki, po wielki baner lub billboard. Logo to „twarz” Twojej firmy. Warto zadbać o to by prezentowała się jak najlepiej!

Projektowanie materiałów do druku

Profesjonalnie wykonamy projekt wszelkich materiałów przeznaczonych do druku w każdej dostępnej technologii. Fachowe przygotowanie materiału jest sprawą absolutnie kluczową, jeżeli chcemy uniknąć rozczarowania efektem druku. Różne technologie druku mają różną specyfikę oraz wiele istotnych kwestii, na które należy zwrócić uwagę podczas pracy nad projektem Dzięki długoletniemu doświadczeniu znamy je wszystkie i wiemy, jak przygotować do druku Twój materiał, by efekt był jak najlepszy.

Projekt i skład tekstu materiałów wielostronicowych

W publikacjach wielostronicowych takich jak gazetki, czasopisma, magazyny, biuletyny, broszury, czy katalogi ogromne znaczenie mają takie kwestie jak spójność graficzna całej publikacji, czytelność, dobrze przemyślany układ grafiki i fotografii względem tekstu, czy odpowiednio dobrane fonty. Mamy na swoim koncie wiele takich publikacji i duże doświadczenie w ich projektowaniu.

Projektowanie reklam zewnętrznych

Reklama zewnętrzna, czyli np. banery, billboardy, czy plakaty to świetny pomysł na promocję Twojej działalności. Reklama musi rzucać się w oczy i być zapamiętywalna, ale przy tym ważna jest jej ogólna estetyka, jakość wykonania  i uwypuklenie najistotniejszych danych Twojego przekazu reklamowego. Musi być również trwała i odporna na działanie czynników zewnętrznych takich jak promieniowanie słoneczne czy wilgoć. Zaprojektujemy Twoją reklamę tak, by spełniała swoje zadanie!