Kalendarze biurkowe

Szybki kontakt:

(44) 685 24 58

Przygotowanie plików do druku

Specyfikacja techniczna plików:
Format pliku: PDF
Rozdzielczość: 300 DPI
Przestrzeń kolorów: CMYK
Spad: 3 mm

Kalendarze biurkowe

Kalendarz biurkowy to lekka i poręczna forma kalendarza reklamowego w kształcie piramidki. Mimo niewielkich rozmiarów świetnie spełnia swoje zadanie – kalendarium jest czytelne i zawsze pod ręką, a przekaz reklamowy funkcjonuje przez cały rok dokładnie tak, jak przy innych, większych i droższych typach kalendarzy firmowych.

Firmowe kalendarze biurkowe dzielimy na 3 rodzaje:

 1. Prosta piramidka – najtańsze kalendarze – to po prostu zadrukowany w całości karton, który rozkładamy i stawiamy na biurku. Cała jego powierzchnia jest zadrukowana, a kalendarium znajduje się w całości na jednej stronie. Jego zaletą jest niska cena.
 2. Piramidka z oddzieranym kalendarium – każdy miesiąc to osobna karta z czytelnym kalendarium i miejscem na notatki. Po zakończeniu danego miesiąca karta jest zrywana i odsłania kartkę na kolejny miesiąc. Zaletą tego typu kalendarza jest niska cena i powiększona w porównaniu do prostej piramidki funkcjonalność.
 3. Kalendarz biurkowy spiralowany – ma nadal formę piramidki, jednak tutaj, podobnie jak w ściennych kalendarzach spiralowanych, każdy miesiąc znajduje się na osobnej karcie. Po zakończeniu miesiąca kartę obracamy na tył kalendarza. Poszczególne karty takiego kalendarza możemy dowolnie zaprojektować lub np. umieścić na każdej z nich inne zdjęcie.

Polecamy kalendarze biurkowe jako prostą i ekonomiczną, a przy tym funkcjonalną formę reklamy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami lub odwiedź jedno z naszych biur – Łódź lub Radomsko.

Zapytaj o cenę – gwarantujemy szybką odpowiedź!

Zadaj pytanie przez nasz formularz:  Produkt:

  Format:

  Kolorystyka:

  Typ spirali (dot. tylko kalendarzy spiralowanych):

  Kolor spirali (dot. tylko kalendarzy spiralowanych)::

  Nakład: