Kalendarze ścienne listwowane

kalendarze listwowane 2022

Szybki kontakt:

(44) 685 24 58

Przygotowanie plików do druku

Specyfikacja techniczna plików:
Format pliku: PDF
Rozdzielczość: 300 DPI
Przestrzeń kolorów: CMYK
Spad: 3 mm

Kalendarze listwowane

Jednoplanszowe, listwowane kalendarze to prosta i ekonomiczna wersja kalendarzy do powieszenia na ścianie. Duży obszar nadruku, projekt w pełni spersonalizowany – to niewątpliwe atuty tego produktu.

W naszej ofercie znajdują się kalendarze ścienne listwowane w szerokiej gamie formatów: A3, A2, A1, B2, B1. Kalendarz taki nadaje się do zastosowania w przestrzeniach biurowych, poczekalniach itp. Odpowiednio zaprojektowany kalendarz planszowy będzie stanowił element dekoracji wnętrza, stąd kalendarze ścienne listwowane nazywane są również kalendarzami plakatowymi.

Kalendarz ścienny powinien przyciągać wzrok, ale ma też oczywiście rolę funkcjonalną. Kalendarium na cały rok jest dostępne w jednym miejscu, zatem łatwo w prosty sposób sprawdzić terminy, czy zaplanować działania.

Kalendarze ścienne listwowane drukujemy na papierze kredowym 170 lub 300 g i mogą być one drukowane jedno- lub obustronnie. Kolor listwy wzmacniającej, która znajduje się u góry i u dołu kalendarza można wybrać spośród trzech możliwości – biały, srebrny lub czarny. Dzięki neutralnym barwom sprawdzą się w każdym wnętrzu. Dla jeszcze lepszego efektu możemy wykonać uszlachetnienie kalendarza folią błysk lub mat albo lakierem.

Jeżeli interesują Cię kalendarze listwowane, chętnie pomożemy wybrać i skonfigurować odpowiedni do Twoich celów typ kalendarza oraz w razie potrzeby zaprojektujemy go dla Ciebie tak, by przekaz reklamowy był jak najlepszy. Zapraszamy do naszego biura w Łodzi lub do drukarni w Radomsku!

Zapytaj o cenę – gwarantujemy szybką odpowiedź!

Zadaj pytanie przez nasz formularz:  Produkt:

  Format:

  Grubość papieru:

  Uszlachetnienie:

  Kolorystyka:

  Typ listwy:

  Kolor listwy:

  Nakład: