Kalendarze ścienne spiralowane

kalendarze spiralowane 2022

Szybki kontakt:

(44) 685 24 58

Przygotowanie plików do druku

Specyfikacja techniczna plików:
Format pliku: PDF
Rozdzielczość: 300 DPI
Przestrzeń kolorów: CMYK
Spad: 3 mm

Kalendarze ścienne spiralowane

Kalendarz spiralowany to forma kalendarza ściennego. Metalowa spirala w wybranym kolorze łączy karty kalendarza i pozwala im się obracać o 360 stopni, a zawieszka umożliwia bezproblemowe umieszczenie kalendarza na ścianie.

Największą zaletą tego typu kalendarza jest ilość materiału, którą można w nim zmieścić. Na każdy miesiąc przewidziana jest oddzielna strona. Kalendaria są dzięki temu duże i czytelne, a na każdej ze stron mamy sporo miejsca go zagospodarowania wg własnego pomysłu. Kalendarze spiralowane często mają formę fotokalendarzy – kalendarzy ze zdjęciami, gdzie na każdej stronie znajduje się inne zdjęcie.

Kalendarze drukujemy na papierze kredowym błysk lub mat w kilku dostępnych gramaturach. Kalendarz może być drukowany jednostronnie – posiada wówczas 12 kart i okładkę lub dwustronnie w układzie 6 kart + okładka. Do wyboru wiele formatów rozpoczynających się od poręcznego A4, a kończących na dużym i spektakularnym formacie B2.

Zarówno okładkę, jak i karty kalendarza można uszlachetnić lakierem, folią mat, błysk lub softskin, a także złoceniem i srebrzeniem oraz kolorowymi foliami położonymi wybiórczo. Kalendarz z odpowiednio dobranymi uszlachetnieniami będzie produktem ekskluzywnym.

Uwaga! Niektóre konfiguracje kalendarzy w małym formacie (do A3) są u nas dostępne już od 1 sztuki!

Zapraszamy do naszych biur – w Radomsku i w Łodzi lub do kontaktu zdalnego.

Zapytaj o cenę – gwarantujemy szybką odpowiedź!

Zadaj pytanie przez nasz formularz:  Produkt:

  Format:

  Grubość papieru:

  Uszlachetnienie:

  Kolorystyka:

  Typ spirali:

  Kolor spirali:

  Ilość kart:

  Nakład: