Kalendarze trójdzielne

Szybki kontakt:

(44) 685 24 58

Przygotowanie plików do druku

Specyfikacja techniczna plików:
Format pliku: PDF
Rozdzielczość: 300 DPI
Przestrzeń kolorów: CMYK
Spad: 3 mm

Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne to chyba najbardziej rozpowszechniona forma kalendarzy ściennych. Lubiana za przejrzyste kalendaria oraz możliwość zgrabnego zapakowania np. w kopertę.

Kalendarz trójdzielny to świetny pomysł na prezent dla klientów i kontrahentów, wręczany np. w ramach prezentu świątecznego. Największa zaleta kalendarza to jego praktyczne zastosowanie i długoterminowe oddziaływanie – kalendarz wisi cały rok, więc przez cały ten czas Twój przekaz reklamowy pozostaje aktywny.

Kalendarz trójdzielny ścienny posiada widoczne trzy kalendaria – miesiąc bieżący oraz miesiąc przeszły i przyszły. Pozwala to na szerszy ogląd terminów i wygodniejsze planowanie. Aktualny dzień jest oznaczony za pomocą przesuwnej ramki na przezroczystej taśmie. Kolor ramki możemy dostosować tak, by pasował do ogólnej koncepcji graficznej kalendarza.

Górna część kalendarza trójdzielnego, czyli tzw. główka, to miejsce na Twój przekaz reklamowy. Główka kalendarza może być płaska lub wypukła. Główka płaska stanowi jedność z kartonem będącym podstawą – „plecami” kalendarza. Główka wypukła wykonana jest z oklejonej tektury piankowej, co daje dodatkowy, atrakcyjny  efekt wizualny. Wybór pomiędzy tymi opcjami zależy od planowanej koncepcji, także od budżetu zlecenia. W ramach grafiki kalendarza zdecydowanie warto umieścić dane firmowe by w razie potrzeby kontaktu były dla klienta pod ręką.

Wydruk można dla jeszcze lepszego efektu dodatkowo uszlachetnić – możliwe jest pokrycie wydruku folią matową lub błyszczącą, a także wykonanie lakierowania wybiórczego, który podkreśli i wyróżni wybrane elementy projektu kalendarza.

Kalendarze trójdzielne wykonujemy od 50 sztuk z szybką dostawą. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do naszych biur – Radomsko lub Łódź.

Zapytaj o cenę – gwarantujemy szybką odpowiedź!

Zadaj pytanie przez nasz formularz:  Produkt:

  Format:

  Rodzaj główki:

  Kolorystyka:

  Kalendaria:

  Kolor okienka:

  Nakład:

  Koperta: