Kubki z nadrukiem

Szybki kontakt:

(44) 685 24 58

Przygotowanie plików do druku

Specyfikacja techniczna plików:
Format pliku: PDF
Rozdzielczość: 300 DPI
Przestrzeń kolorów: CMYK
Spad: 3 mm

Kubek z nadrukiem – uniwersalny gadżet reklamowy – od 1 sztuki!

U nas zamówisz kubki reklamowe ceramiczne, porcelanowe i szklane, a także filiżanki, kufle czy kubki termiczne z nadrukiem.

Do wykonywania nadruków na kubkach wykorzystujemy technologie: kalki ceramicznej, nadruku bezpośredniego, sublimacji, a także grawer laserowy.

Na kubku możemy nadrukować logo Twojej firmy, dowolny tekst, a nawet wielobarwną, szczegółową grafikę lub zdjęcie.

Kubki reklamowe z nadrukiem oferujemy w przeróżnych kształtach, kolorach i pojemnościach. Pełną ofertę na kubki znajdziesz w naszym katalogu gadżetów reklamowych: www.lumagadzety.pl

Przykładamy dużo uwagi do jakości naszych produktów. Kubki znajdujące się w naszej ofercie są przez nas starannie wyselekcjonowane, a nadruki które wykonujemy są trwałe i odporne na wielokrotne mycie.

Klasyczne białe kubki reklamowe typu Tomek z nadrukiem w technologii sublimacji możesz zamówić u nas już od jednej sztuki i z bardzo krótkim czasem realizacji. Technologia ta pozwala wykonać kubek z trwałym nadrukiem np. zdjęcia lub innej wielobarwnej grafiki w bardzo przystępnej cenie. Możliwa jest również personalizacja nadruku.

UWAGA! Nadruki na kubkach wykonane w technologii sublimacji są u nas lepszej jakości niż u większości dostawców! Zachęcamy do sprawdzenia!

Odwiedź naszą drukarnię w Radomsku lub biuro w Łodzi by zapoznać się z pełną ofertą i obejrzeć przykładowe kubki z nadrukami.