Pieczątki – ekspresowa realizacja, niezniszczalne automaty

Przygotowanie projektu pieczątki

Pliki do produkcji pieczątek przyjmujemy w postaci wektorowej, wszystkie czcionki powinny być zakrzywione. Formaty przyjmowanych plików: .ai, .eps, .cdr, .pdf

Pieczątki – najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

Pieczątki na zamówienie wykonujemy ekspresowo, w ten sam dzień roboczy lub w razie pilnej potrzeby nawet na poczekaniu, od jednej sztuki.

Do wyrabiania pieczątek korzystamy z najwyższej jakości automatów Trodat? z gwarancją 100 000 odbić i jako jedyni w Radomsku jesteśmy oficjalnym partnerem tej firmy. Wkłady (gumki) do pieczątek wykonujemy na miejscu przy użyciu technologii laserowej Trotec co zapewnia idealne odwzorowanie najdrobniejszych szczegółów tekstu. Odbicie pieczątki jest wyraźne, nie rozmazuje się. Automaty pracują lekko i nie zacinają się. Poduszka tuszująca jest bardzo wydajna, a dolania tuszu lub wymiany zużytej poduszki dokonujemy w sposób prosty i bez brudzenia rąk.

Dokładność techniki laserowej sprawia, że oprócz standardowej tekstowej pieczątki firmowej możemy wykonać takie produkty jak pieczątka z logo, pieczątka z podpisem, pieczątka z dowolną grafiką lub nawet ze zdjęciem.

Dzięki wielu dostępnym formatom, standardowy automat w zwartej estetycznej, plastikowej obudowie z serii Trodat Printy, sprawdzi się idealnie jako pieczątka firmowa, pieczątka imienna czy pieczątka lekarska. Przezroczysta podstawa ułatwia precyzyjne stemplowanie, a wygodny mechanizm blokady przydaje się przy przechowywaniu lub transportowaniu pieczątki. W serii Printy znajdziemy również pieczątki okrągłe w wielu dostępnych średnicach.

Pieczątki typu Trodat Pocket Printy – pieczątki kieszonkowe – ciekawe rozwiązanie dla osób mobilnych i aktywnych. Pieczątka mieści się w kieszeni i jest zawsze gotowa do użycia.

Datownik – rodzaj pieczątki pozwalającej wybić ustawną datę i/lub dodatkowo jakąś treść. Linia produktów Trodat oferuje bardzo szeroki wybór tego typu pieczątek, różnej wielkości, w różnych typach obudowy.

W ofercie posiadamy oczywiście także standardowe pieczątki z gotową treścią, jak np. za zgodność z oryginałem, mechanizm podzielonej płatności, zapłacono gotówką, kopia i wiele innych.

Automaty na metalowym szkielecie z serii Trodat Professional – to pieczątki do intensywnego użytkowania, bardzo wytrzymałe, a przy tym wygodne w użyciu. Mogą pomieścić bardzo dużą ilość linii tekstu. W tej serii posiadamy również datowniki i numeratory. Dzięki dużym rozmiarom odbicia pieczątki z tej serii sprawdzają się idealnie jako np. pieczątki księgowe, dekretacyjne, tabelaryczne.

Potrzebujesz wyrobić pieczątkę? Zapraszamy do składania zamówień drogą internetową lub w naszej siedzibie w Radomsku lub w biurze w Łodzi.
Więcej informacji o pieczątkach znajdziesz w naszym wpisie na >> blogu <<

MODEL STEMPEL CENA
PRINTY 4910 26 x 9 mm 39 zł
PRINTY 4911 38 x 14 mm 41 zł
PRINTY 4912 47 x 18 mm 45 zł
PRINTY 4913 58 x 22 mm 49 zł
PRINTY 4914 64 x 26 mm 63 zł
PRINTY 4915 70 x 25 mm 68 zł

Cechy i zalety pieczątek z lini PRINTY
– precyzyjny mechanizm
– gwarancja 100 000 odbić
– wygodna zatyczka
– funkcjonalna blokada mechanizmu
– wyjątkowo prosty system wymiany wkładki
– okienko pozycyjne ułatwiające stemplowanie

Możliwe kolory automatów do pieczątek:
ECO-czarny, ECO-szary, Czerwony, Niebieski, Fioletowy, Zielony, Biały
NOWOŚĆ: Neonowy pomarańczowy, Neonowy różowy, Neonowy żółty

Wszystkie ceny netto.
Tabela z cenami zawiera najbardziej popularne formaty pieczątek.
Szukasz innego rozwiązania? Skontaktuj się z nami!

MODEL STEMPEL CENA
Pro 5200 41 x 24 mm 102 zł
Pro 5203 49 x 28 mm 115 zł
Pro 5204 56 x 26 mm 119 zł
Pro 5206 56 x 33 mm 125 zł

Cechy pieczątek z serii PROFESSIONAL:
– bardzo trwała obudowa
– gwarancja 400 000 odbić!
– sprawdzona jakość i precyzja odbicia

Wszystkie ceny netto.
Tabela z cenami zawiera najbardziej popularne formaty pieczątek.
Szukasz innego rozwiązania? Skontaktuj się z nami!