Smycze reklamowe

Szybki kontakt:

(44) 685 24 58

Przygotowanie plików do druku

Specyfikacja techniczna plików:
Format pliku: PDF
Rozdzielczość: 300 DPI
Przestrzeń kolorów: CMYK
Spad: 3 mm

Smycze reklamowe z nadrukiem

Smycze reklamowe z nadrukiem to popularny i tani gadżet reklamowy. Jest to gadżet, który znajduje praktyczne zastosowanie, stanowi więc dobry i wizualnie atrakcyjny nośnik reklamy.

Do wykonania smyczy z nadrukiem wykorzystujemy technologię sublimacji. Nadruki mają żywe kolory i są niezwykle trwałe, odporne na wodę, ścieranie czy blaknięcie pod wpływem promieniowania uv. To w powiązaniu odpowiednią taśmą, z której są wykonane sprawia, że otrzymujemy produkt wysokiej jakości.

Smycze reklamowe z nadrukiem oferujemy w różnych grubościach. 10 mm, 15 mm i 20 mm tu grubości standardowe, jednak w  razie potrzeby jesteśmy w stanie wykonać smycze o nietypowych wymiarach.
Smycze można wykonać z nadrukiem jedno lub obustronnym.

Na smyczach możemy wykonać nadruk np. logo, hasła reklamowego, czy nawet zdjęcia. Nadruk wykonywany jest w pełnym kolorze, ilość kolorów nadruku nie wpływa na cenę produktu.

Smycze reklamowe z nadrukiem są wyposażone domyślnie w karabińczyk, można jednak zastosować wiele innych możliwości, jak np. uchwyt do telefonu, karabinek zakręcany i wiele innych.

Smycze reklamowe wykonujemy od 50 szt, z krótkim czasem realizacji.

Jeżeli interesuje Cię zamówienie smyczy z nadrukiem, zapraszamy do kontaktu lub do wizyty w naszym biurze w Łodzi lub  w drukarni w Radomsku.