Długopisy reklamowe z nadrukiem

Długopisy reklamowe z grawerem lub z nadrukiem

Długopis z nadrukiem to prosty, a jednocześnie użyteczny i długotrwały gadżet reklamowy. Dzięki bardzo szerokiej ofercie, bez problemu dobierzemy długopisy odpowiednie dla Twojej  branży, pasujące do Twojej kampanii reklamowej lub do wizerunku  Twojej firmy. Na długopisach możemy umieścić dowolną grafikę, logo, czy tekst, nawet bardzo drobny.

Oferujemy szeroki wybór typów i kolorów długopisów z nadrukiem. Posiadamy długopisy metalowe, plastikowe, a także długopisy EKO – wykonane z materiałów biodegradowalnych, takich jak drewno, bambus, słoma pszeniczna, czy nawet papier. Mamy także długopisy dostosowane dzięki specjalnym końcówkom do użytku z ekranami dotykowymi.

Nadruk na długopisach wykonujemy w kilku technologiach, najczęściej jednak jest to grawer na długopisach metalowych i ekologicznych oraz tampodruk na długopisach plastikowych. Zarówno przy grawerze, jak i przy nadruku zwracamy szczególną uwagę na jakość i odwzorowanie szczegółów. Grawer na długopisach metalowych zapewnia największą trwałość, jest całkowicie nieścieralny.

Posiadamy najszerszą w Radomsku ofertę na długopisy reklamowe metalowe, plastikowe i ekologiczne w bardzo dobrej cenie.

Długopisy reklamowe z grawerem wykonujemy na miejscu przy użyciu najszybszego i najbardziej precyzyjnego lasera Trotec, co zapewnia błyskawiczny czas realizacji i maksymalną jakość produktu.
Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w naszej drukarni w Radomsku lub w biurze w Łodzi w celu poznania pełnej oferty.

DŁUGOPISY METALOWE Z GRAWEREM

DŁUGOPISY PLASTIKOWE Z NADRUKIEM

DŁUGOPISY EKOLOGICZNE Z NADRUKIEM

DŁUGOPISY Z KOŃCÓWKĄ DO EKRANÓW

ZESTAWY DŁUGOPISÓW Z NADRUKIEM

ETUI NA DŁUGOPISY

PIÓRA Z NADRUKIEM / GRAWEREM

NIETYPOWE DŁUGOPISY Z NADRUKIEM