Kalendarze ścienne jednodzielne

Szybki kontakt:

(44) 685 24 58

Przygotowanie plików do druku

Specyfikacja techniczna plików:
Format pliku: PDF
Rozdzielczość: 300 DPI
Przestrzeń kolorów: CMYK
Spad: 3 mm

Kalendarze ścienne jednodzielne

Kalendarze jednodzielne to popularna forma reklamowych kalendarzy ściennych. Cechują je czytelne kalendaria oraz możliwość łatwego zapakowania w kopertę. Taki kalendarz będzie doskonałym prezentem dla klientów lub kontrahentów – aktywnym całorocznie medium reklamowym.

Karta kalendarza jednodzielnego ma postać dużego i czytelnego kalendarium na bieżący miesiąc oraz położonych pod nim dwóch mniejszych kalendariów – na miesiące poprzedzający i kolejny. Kalendarze wyposażone są w przezroczystą taśmę z przesuwanym okienkiem wyznaczającym aktualną datę.

Podobnie jak w kalendarzach trójdzielnych, kalendarz ścienny jednodzielny może mieć główkę płaską lub wypukłą, na tekturze z pianką z nadrukiem. To właśnie główka kalendarza stanowi miejsce naszego przekazu reklamowego, mamy więc do dyspozycji dużą i rzucającą się w oczy przestrzeń.

Jeśli chcemy otrzymać produkt klasy premium, warto rozważyć uszlachetnienie główki kalendarza. Możemy ją pokryć folią błyszczącą lub matową albo zastosować efektowne lakierowanie wybiórcze.

Nowością na rok 2022 jest możliwość wykonania kalendarza (plecy i główka) na papierze ekologicznym typu Kraft.

Druk kalendarze trójdzielnych wykonujemy od 50 sztuk z szybką dostawą. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do naszych biur ? drukarnia Radomsko lub Łódź.

Zapytaj o cenę – gwarantujemy szybką odpowiedź!

Zadaj pytanie przez nasz formularz:  Produkt:

  Format:

  Uszlachetnianie:

  Kolorystyka:

  Kolor okienka:

  Nakład:

  Koperta: