Ulotki

Szybki kontakt:

(44) 685 24 58

Przygotowanie plików do druku

Specyfikacja techniczna plików:
Format pliku: PDF
Rozdzielczość: 300 DPI
Przestrzeń kolorów: CMYK
Spad: 3 mm

Ulotki reklamowe standardowe

Ulotki reklamowe to tani i sprawdzony sposób promowania firmy. Aby ulotka spełniła swoje zdanie i nie trafiła „z marszu” do kosza, powinna przyciągać uwagę i zawierać krótki przekaz reklamowy podany w prostej, estetycznej, jasnej i czytelnej formie.

Ulotki drukujmy zarówno metodą druku cyfrowego (niskonakładowego), jak i offsetowego (średnie i wysokie nakłady). Dzięki temu możemy zaproponować szeroki wachlarz formatów jak i pakietów ilościowych w doskonałych cenach.

Przekaz ulotki i efekt wizualny można wzmocnić za pomocą uszlachetniania. Ulotki mogą być pokryte folią błyszczącą, matową lub folią typu softskin. Oferujemy zdobienie wybiórcze – wybrane elementy ulotki możemy uszlachetnić lakierem 3D, złotem, srebrem lub kolorowymi foliami.

Ciekawą opcją jest też możliwość docięcia ulotki w standardowym formacie do dowolnego kształtu, pozwala to realizować ciekawe i kreatywne pomysły.

Ulotki drukujemy na standardowych papierach kredowych mat lub błysk, a także na oryginalnych papierach ekologicznych. W naszej ofercie znajdziesz ulotki na papierze Munken, Nautilus, Arctic oraz na papierze typu Kraft.

Jeżeli nie masz jeszcze zaprojektowanej ulotki – nasze studio graficzne chętnie się tym zajmie

Jeżeli potrzebujesz ulotek, zapraszamy do kontaktu. Wyślij formularz zapytania, który znajduje się niżej lub skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną.

Zapraszamy również do osobistej wizyty w naszej drukarni w Radomsku lub w biurze handlowym w Łodzi.

Zapytaj o cenę – gwarantujemy szybką odpowiedź!

Szukasz innej konfiguracji niż podana w przykładowym cenniku? Zadaj pytanie przez nasz formularz!    Produkt:

    Format:

    Grubość papieru:

    Kolorystyka:

    Nakład: