Wizytówki multiloft

Szybki kontakt:

(44) 685 24 58

Przygotowanie plików do druku

Specyfikacja techniczna plików:
Format pliku: PDF
Rozdzielczość: 300 DPI
Przestrzeń kolorów: CMYK
Spad: 3 mm

Wizytówki wielowarstwowe Multiloft

Multiloft, to oryginalne, ekskluzywne wizytówki złożone z trzech osobnych warstw połączonych w trwałą całość. Warstwy zewnętrzne wizytówki stanowi wysokiej jakości, biały papier ozdobny. Wydruk treści wykonujemy właśnie na tej warstwie, więc wizytówki Multiloft mogą być jednostronne lub dwustronne.

Warstwa wewnętrzna (rdzeń wizytówki) to specjalny papier barwiony w masie. Występuje w kolorach: czarnym, czerwonym, niebieskim, pomarańczowym, zielonym, różowym, purpurowym i turkusowym. Rdzeń usztywnia wizytówkę i tworzy efekt warstw z kolorowym rantem. W rezultacie otrzymujemy wizytówkę o gramaturze 800-1100 g (standardowa wizytówka to przeważnie 350g) z niezwykle oryginalnym efektem kolorowych krawędzi. Taka wizytówka z pewnością nie przejdzie niezauważona!

Kolor rdzenia wizytówki Multiloft sugerujemy dobrać tak, by pasował do kolorów firmowych i innych elementów identyfikacji wizualnej firmy, a także aby uzupełniał lub kontrastował część drukowaną wizytówki. Możliwości na kreatywne rozwiązania jest całe mnóstwo i chętnie pomożemy Ci znaleźć najbardziej właściwą.

Biuro Łódź lub drukarnia Radomsko – zapraszamy do kontaktu jeśli jesteś zainteresowany/a wydrukiem wizytówek Multiloft.

Zapytaj o cenę – gwarantujemy szybką odpowiedź!

Zadaj pytanie przez nasz formularz: